Försäljning

Johan Axelsson

Ordermottagare

+46 70 999 50 89

johan@geomek.com

Thomas Grafström

Försäljning – Grundläggning

+46 70 999 50 82

thomasg@geomek.com

Rickard Borg

Försäljning – Grundläggning

+46 70 999 50 12

rickard@geomek.com

Mikael Selenius

Försäljning – Grundläggning

+46 70 999 50 14

mikael@geomek.com

Kontaktperson Geoteknik

Ville Niiranen​

Försäljning - Geoteknik/Georiggar

+46 70 999 50 88

ville@geomek.com

Service & Reservdelar

Service & Reservdelar

08 744 05 00

christopher@geomek.com

Christopher Tate​

Verkstadschef

christopher@geomek.com

Kaj Fogeby

Mekaniker

Kaj@geomek.com

Lennart Stenkvist

Mekaniker

lennart.stenkvist@geomek.com

Ekonomi & logistik

Marie Holst-Bodin​

CEO

+46 70 999 50 91

marie@geomek.com

Marie Edström-Barter

+46 70 999 50 19

marieeb@geomek.com

Helen Karlsson​

Ekonomi

+46 70 999 50 51

helen@geomek.com

Jesper Prim

Logistik

+46 70 999 21 41

jesper@geomek.com

Öppettider: Mån-Fre 07:00-16:00

Vill du besöka oss, vår serviceverkstad och vårt reservdelslager så ligger vi strax utanför Stockholm (se kartan).

Härifrån sköter vi alla uppdrag – i och utanför Skandinavien. Vi koordinerar uppdragen, följer sedan upp dem från början till slut. Vi är ett sammansvetsat team med flera och erfarna specialister inom grundläggning och geoteknik.

Vill du nå en specifik person hos oss? Se kontaktuppgifterna ovan. Där finns alla våra avdelningar representerade.