Försäljning

Rickard Borg

Försäljning – Grundläggning

+46 70 999 50 12

rickard@geomek.com

Christopher Tate​

Försäljning

+46 70 999 56 79

christopher@geomek.com

André Tångring

Försäljning

+46 70 999 50 82

andre.tangring@geomek.com

Richard Rönneling

Försäljning

+46 70 999 50 14

richard.ronneling@geomek.com

Johan Axelsson

Försäljning

+46 70 999 50 89

johan@geomek.com

Service & Reservdelar

Service & Reservdelar

+46 8 121 32 355

jesper@geomek.com

Jesper Prim

Service & Reservdelar

+46 70 992 21 41

jesper@geomek.com

Kaj Fogeby

Mekaniker

+46 70 999 50 84

Kaj@geomek.com

Lennart Stenkvist

Mekaniker

+46 70 992 29 85

lennart.stenkvist@geomek.com

Christer Lindberg

Mekaniker

+46 70 999 50 13

christer@geomek.com

Ekonomi & logistik

Helen Karlsson​

Ekonomi

+46 70 999 50 51

helen@geomek.com

Öppettider: Mån-Fre 07:00-16:00

Vill du besöka oss, vår serviceverkstad och vårt reservdelslager så ligger vi strax utanför Stockholm (se kartan).

Härifrån sköter vi alla uppdrag – i och utanför Skandinavien. Vi koordinerar uppdragen, följer sedan upp dem från början till slut. Vi är ett sammansvetsat team med flera och erfarna specialister inom grundläggning och geoteknik.

Vi har nu även ett mindre hämtlager i Mölnlycke, Göteborg. Här lagerför vi en mindre mängd av våra vanligaste och mest vitala artiklar.

Vill du nå en specifik person hos oss? Se kontaktuppgifterna ovan. Där finns alla våra avdelningar representerade.