Försäljning

Rickard Borg

Försäljning - Grundläggning

+46 70 999 50 12

rickard@geomek.com

Christopher Tate​

Försäljning - Grundläggning

+46 70 999 56 79

christopher@geomek.com

André Tångring

Försäljning - Grundläggning

+46 70 999 50 82

andre.tangring@geomek.com

Richard Rönneling

Försäljning - Geoteknik och Instrumentering

+46 70 999 50 14

richard.ronneling@geomek.com

Hugo Alfredsson

Försäljning - Grundläggning

+46 70 999 50 88

hugo.alfredsson@geomek.com

Johan Axelsson

Back Office - Försäljning och Inköp

+46 70 999 50 89

johan@geomek.com

Service & Reservdelar

Service & Reservdelar

+46 70 992 21 41

jesper@geomek.com

Jesper Prim

Verkstadschef

+46 70 992 21 41

jesper@geomek.com

Christer Lindberg

Mekaniker

+46 70 999 50 13

christer@geomek.com

Joakim Holmström

Mekaniker

+46 70 999 50 84

joakim.holmstrom@geomek.com

Tord Hermansson

Mekaniker

+46 70 999 50 87

tord.hermansson@geomek.com

Ekonomi & logistik

Anton Hägglöf

Ekonomichef/CFO

+46 70 999 50 19

anton@geomek.com

Avvikande öppettider Midsommarhelgen: Torsdag 20/6 07:00-13:00, Fredag 21/6 – Stängt

Öppettider:

Mån-Fre 07:00-16:00

Vill du besöka oss, vår serviceverkstad och vårt reservdelslager så ligger vi strax utanför Stockholm (se kartan).

Härifrån sköter vi alla uppdrag – i och utanför Skandinavien. Vi koordinerar uppdragen, följer sedan upp dem från början till slut. Vi är ett sammansvetsat team med flera och erfarna specialister inom grundläggning och geoteknik.

Vill du nå en specifik person hos oss? Se kontaktuppgifterna ovan. Där finns alla våra avdelningar representerade.